Kayıt

Online sunumların hazırlaması için yapması gerekenler 

 

 

 

Kongreye katılabilmek için aşağıdaki adımlar uygulanmalıdır.

1-) Sisteme bildiri yükleyebilmek için Tam Metin Bildiri Gönder veya Özet Bildiri Gönder sayfasındaki form doldurulmalıdır. Çalışmanızın Yazım Kılavuzu sayfasında verilen örnek formatta olmasına dikkat ediniz. Çalışmanızı ait intihal raporunu almayı unutmayınız.

2-) Formu doldurulduktan sonra çalışmanızı gönderiniz. Form gönderimi yapıldıktan sonra sayfada yeşil renkte formun gönderildiğine dair bilgi yazısı çıkacaktır. Bu yazı çıkmadıysa çalışmanız gönderilememiştir. Bu durumda bizimle iletişime geçiniz.

3-) Çalışmanız hakem heyetimizden onay aldıktan sonra, onay bilgisi size e-mail ile bildirilecektir.

4-) Onay bilgisini aldıktan sonra kayıt ücretini yatırmanız gerekmektedir. Kayıt ücretini Önemli Tarihler sayfasında belirtilen tarihe kadar yatırabilirsiniz.

5-) Kayıt ücretini yatırdıktan sonra dekont ve istenen diğer bilgileri bize göndermeniz gerekmektedir. Gönderme işlemi sitede bulunan Dekont Gönder sayfasından yapılacaktır.

6-) Gönderme işlemi bittikten sonra kabul belgeniz  en kısa sürede hazırlanacak ve size mail yolu ile gönderilecektir.

7-) Bu aşamadan sonra kongre programında belirtilen gün ve saatte sunumunuzu yapmanız gerekmektedir. Kongremiz online olarak gerçekleştirilecektir. Kongremiz online yapılacaktır. Online sunumlar Zoom programı ile gerçekleştirilecektir. Zoom üzerinden salonlara (yoğunluk olmaması adına) sadece operatörler ve sunucu katılacaktır. Bu sunumlar aynı anda canlı olarak youtube üzerinden yayınlanacaktır. Sunumlara katılmak isteyenler youtube üzerinden sunumlara katılabilirler. Zoom oturum linki, youtube oturum linkleri cep telefonu uygulaması olan whatsapp aracılığı ile sizlere iletilecektir. Bu sebeple kayıt sırasında mutlaka cep telefonu numaranızı yazmayı unutmayınız. Cep telefonu numaralarınız ve diğer kişisel bilgiler hiçbir kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır.